İstanbul’un her yerinde 7/24 oto çekici ve oto kurtarıcı ihtiyacı olan kullanıcılara hizmet vermekteyiz. İstanbul’un yanı sıra Türkiye’ye de 7/24 oto çekici ve kurtarıcı hizmeti vermekteyiz.

Bir Oto Çekici, 2015 yılında kurularak kurulduğu günden beri aktif olarak sahada hizmet vermektedir. Bir Oto Çekici olarak, amacımız çekici / kurtarıcı hizmeti almak isteyen kullanıcılarımıza en hızlı ve en ekonomik yol yardım hizmetini sunmaktır.

Teknolojiye ayak uydurarak, yeni nesil araçlarda da aynı güven, aynı hız, aynı özveri ile müşterilerimizin memnuniyet kalitesini artıran sosyal bir marka olmak vizyonuyla çalışırız.

Her ne kadar teknoloji ilerlese de, yolda kalan araç eski veya yeni farketmeksizin arızalanabiliyor, kazaya karışabiliyor veya soğuk havada ve yağışlı havalarda hareket edilmez olabiliyor… Böylesi zor zamanlarda müşterilerimizin imdadına bir telefon aramasıyla koşmaktayız ve çalışmaktayız. Bir Oto Çekici olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Hızlı, hesaplı ve güvenilir hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Hızlı ve hesaplı çekici hizmeti almak için bizi arayın.